Değirmendere de açılış yaptı.

Değirmendere de açılış yaptı.

Seçim çalışmaların sürdüren MHP Trabzon Belediye başkan adayı Cevdet Saral lokanta açılışı yaptı

Trabzon’da siyaset sahnesi her geçen gün alevleniyor. 29 Mart yerel seçim hazırlıklarını sürdüren MHP Trabzon Belediye başkan adayı Cevdet Saral, Merkezi Atatürk alanında bulunan Üstad lokantasının Değirmendere şubesinin açılışını yaptı. Açılışa, MHP belediye başkan adayı Cevdet SARAL’ın yanı sıra MHP il başkanı Nihat Birinci, Merkez İlçe başkanı Cemal Özçelik, İl Yönetim kurulu üyeleri Partililer ve vatandaşlar katıldı.

cevdet_saral1

Açılışta bir konuşma yapan MHP Trabzon Belediye Başkan Adayı Cevdet Saral ekonomik krizin olduğu bu ülkede bu tür iş yeri açanları kutladığını belirterek” Küresel kriz maalesef en çok ülkemizi etkiledi. Birçok iş yeri kapanırken Bu tür girişimciler cesaret edip bir iş yeri de daha açtı. Onları kutlamak ve desteklemek bizim görevimiz. Kriz yatırımlarla iş istihdamı sağlanarak yenilebilir. Burada 10 kişi daha evine ekmek getirecek” dedi

İş yeri sahibi MHP yönetim kurulu eski üyesi Oktay Kaplan ise Üstad ve Şahane lokantalarının ardından Üstad lokantalarının zinciri olan bu işyeriyle börek ve baklava sektöründe hizmet vereceklerini ifade ederek” Halka en iyi hizmeti vermek için Değirmendere’de açtığımız bu iş yeri tüm halkımıza hayırlı olsun dedi.

Konuyu Paylaş