Sipariş Hattımız: 0 462 321 54 06

2001 yılından itibaren Yemek,Kebap Resturant sektöründe edindiğimiz tecrübelerle siz değerli tüketicilerimize hizmet vermekteyiz.

Öncelikli amacımız sizlere hijyenik, sağlıklı, lezzetli ürünlerle ve pastalarda özgün tasarımlarımızla hayatınıza fark katmaktır.

Pasta, patisserie, çikolata ve şekerleme çeşitlerimizde klasik ürünlerin dışında görsel ve lezzet olarak fark yaratmak için sürekli kendimiz yenileyerek ürün yelpazemizi genişletmekteyiz.

Geleneksel Türk damak tadına uygun ve her geçen yıl kendimizi daha da geliştirerek farklı lezzetlerle de çağımıza ayak uydurarak uzun yıllar sizlerle birlikte, sizlerin hayatına değişik tatlar katmayı umuyoruz.

 

Teşekkür Belgelerimiz…

Zaman içinde kaybolmakta olan gelenek ve göreneklerimizi gelecek kuşaklara aktarmak ve geçmişle bugün arasında köprü kurmak için, dünya’da sayılı yeri olan Türk mutfağının içinde özel bir yeri bulunan Karadeniz mutfağımızın zenginliklerini Üstad Yemek ve Kebap Salonu, Haftanın 7 günü, 24 saat sizlerin damak zevkine hitabeden menüler , Deneyimli, Hijyenik, konusunda uzman personeli balığını, kekik dolu yaylalarında beslenen kuzusunun etini, sütünü, yağ ve peynirini, bol yağmurlu ve bereketli topraklarında yetişen kara lahanasından mısırına ve pazısına kadar özgün tatlar oluşturan yöremize has yemekleri 14 yılın tecrübesiyle birleşerek sizlere sunuyor.

Üstad Yemek ve Kebap Salonu güler yüzlü, özenli ve misafir memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışıyla Geleneksel Karadeniz Mutfağının iddalı yorumlarının yanı sıra Yöresel Yemekleri tüm müşterilerinin beğenisine sunuyor. Zengin ve değişik mezeleri konusunda da rakipsiz olan Üstad Yemek ve Kebap Salonu, akşam yemeklerinizi tam bir ziyafete dönüştürme iddasında hizmet veriyor.

Huzur içinde ailece, damak zevkinizle, güzel bir zaman geçirmek için buyurun Üstad Yemek ve Kebap Salonu’ na.